Прокуратура хоче знов посадити Неофітну під варту

45

Як вже повідомлялось раніше, колишньому головному лікарю КЗ «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня № 2» обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці.

24 квітня прокуратура звернулась до суду з клопотанням про його продовження ще на два місяці. Однак сторона захисту, використовуючи вже перевірену схему, в позапроцесуальний спосіб, перешкоджаючи кримінальному провадженню усіма можливими засобами, умисно ухилилась від розгляду клопотання про продовження запобіжного заходу, повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Зокрема, підозрювана напередодні судового засідання звернулась у Охтирську ЦРЛ та була оформлена на стаціонарне лікування. Після того, як прокуратура отримала дозвіл на проведення засідання в режимі відеоконференції, жінка 27 квітня під час дистанційного спілкування спочатку висловила бажання особисто бути присутньою на засіданні в м. Суми, а потім з її слів «втратила свідомість». Засідання було відкладене на 11 травня. Відтак клопотання залишилось без розгляду, оскільки воно мало б розглядатись до закінчення дії попередньої ухвали, тобто до 28 квітня.

У свою чергу прокуратурою було ініційовано проведення огляду підозрюваної із залученням консиліуму обласних лікарів, від чого вона відмовилась і того ж дня, 3 травня 2017 року, написала заяву та залишила лікарню. Ймовірно, стан здоров’я жінки суттєво покращився, оскільки вона активно, «не втрачаючи свідомості», долучилася до загальноміських заходів з нагоди Дня Перемоги.

На даний час, з урахуванням викладеного, вирішується питання про звернення до суду з клопотанням про обрання підозрюваній більш суворішого запобіжного заходу.

Довідково: колишньому головному лікарю лікарні вручено повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 127 (катування, тобто умисне заподіяння фізичного чи морального страждання шляхом мучення з метою дискримінації) та ч. 3 ст. 135 (залишення в небезпеці, що спричинило смерть) КК України. Підозрюваній загрожує до восьми років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах: