Прокуратура підозрює посадову особу сумського «Міськводоканалу» у службовій недбалості

прокуратура

Прокуратура Сумської області підозрює посадову особу КП «Міськводоканал» у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, кваліфікуючою ознакою якої є спричинення тяжких наслідків) КК України.

«Встановлено, що вказана посадова особа склала та підписала «Розрахунки витрат» за певний період, допустивши заниження обсягів зверхвстановлених витоків піднятої води, що призвело до завищення обсягів використаної електроенергії, яка фактично не була спожита.

Таким чином, підозрювана, неналежно виконуючи покладені на неї службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, допустила службову недбалість, що призвело до матеріальних збитків державному бюджету на суму майже 278 тис. грн., які в свою чергу надійшли підприємству з державного бюджету у вигляді субвенції», — повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Поділитися в соціальних мережах: