Прокуратура зацікавилась Конотопським молокозаводом

Прокуратурою області вивчено відомості, викладені в публікації газети «Сумщина» від 31 серпня 2017 року щодо несплати 4,5 млн. грн. боргу за здане молоко Конотопським молокозаводом ПрАТ «Радгосп Шевченківський», повідомляє прес-служба відомства.

У зв’язку із заборгованістю у 2016 році ПрАТ «Радгосп Шевченківський» звернувся з позовною заявою до господарського суду. Рішеннями судів першої та апеляційної інстанції позовні вимоги були задоволені, Конотопський молокозавод зобов’язано сплатити борг в сумі 4,5 млн. грн.

У добровільному порядку відповідач рішення суду не виконав. У зв’язку з цим, ПрАТ «Радгосп Шевченківський» звернувся до виконавчої служби з метою примусового виконання рішення суду. Відкрито виконавче провадження, яке на даний час знаходиться на виконанні ГТУЮ Сумської області. На даний час рішення суду залишається невиконаним.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Денис Сірик, за результатом вивчення вказаної публікації Конотопською місцевої прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом невиконання рішення суду. До ЄРДР внесено відомості за ч. 2 ст. 382 КК України. Проведення досудового розслідування доручено СВ Конотопського ВП ГУНП в Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах: