Псевдобанкіри «розвели» конотопчан майже на 9 тисяч гривень

Лише за одну добу невідомі аферисти «заробили» на довірливих громадянах майже дев’ять тисяч гривень, — повідомляє сектор комунікації Нацполіції Сумської області.

47-річна конотопчанка тримала дзвінок від «співробітника служби безпеки банку». Чоловік повідомив, що з кредитною карткою її чоловіка вчиняються шахрайські дії. «Псевдобанкір» запевнив, що  необхідно назвати код, що прийде в смс-повідомленні, і картка автоматично заблокується. Тільки-но потерпіла виконала всі вказівки співрозмовника, як на мобільний телефон знову надійшло смс-повідомлення. Але цього разу про зняття з банківського рахунку 6 тисяч 800 гривень. Аби з’ясувати в чому річ, жінка зателефонувала на «гарячу» лінію фінансової установи, де справжні працівники банку повідомили, що не вчиняли жодних операцій з вказаною карткою.

Цього ж дня ще однією жертвою шахраїв став 48-річний мешканець району. Чоловік також звернувся до поліції та розповів, що його, як і в попередньому випадку, надурив працівник банку. Аферист випитав у потерпілого особисті дані та секретні коди й за кілька хвилин спустошив рахунок майже на дві тисячі гривень.

bank-400x225

Поділитися в соціальних мережах: