СБУ провела обшуки у кол-центрі російського банку в Сумах

71

В рамках кримінального провадження за ознаками ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму) КК України правоохоронці обшукали офіс російської банківської установи. Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

За наявною інформацією оператори приймали заявки від мешканців Росії, а також тимчасово окупованих територій Донеччини та анексованого Криму. Всі операції для неакредитованого в Україні російського банку відбувалися через Інтернет та сервіси ІР-телефонії.

69Оперативники СБ України з’ясували, що організував нелегальний кол-центр за замовленням топ-менеджменту банку один з київських бізнесменів. Суми були обрані ділками для оптимізації видатків банку. У підпільному контакт-центрі за мінімальну плату працювали місцеві студенти, яких звільняли після завершення «випробувального терміну», — повідомляє прес-служба СБУ.

За словами начальника відділу прокуратури Сумської області Сергія Саєнко, під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку в кількості понад 60 одиниць та документацію.

70

 

68

 

За фактом триває досудове розслідування, слідчі дії, у тому числі дотримання вимог чинного трудового законодавства щодо працівників вказаного кол-центру.

Поділитися в соціальних мережах: