Шахраї «кинули» дідуся на 2200 доларів США та 2500 гривень

images

Вранці біля 75-річного пенсіонера, що йшов по вулиці у своїх справах, зупинився легковий автомобіль чорного кольору, в салоні якого було двоє молодиків. Водій, звернувшись до дідуся, попросив показати дорогу до аеропорту. Чоловік, зважаючи, що йому по дорозі, люб’язно погодився, та, сівши в салон до незнайомців, поїхав з ними по вулиці Герасима Кондратьєва.

Неподалік будинку пенсіонера один зі зловмисників, говорячи з «іноземним» акцентом, повідомив старенькому, що за його допомогу вони з приятелем ладні віддячити, і продати йому «фірменний» товар, що у них є, зовсім за дешево. Потім, взявши до рук коробки з пилососом, посудом та годинник, обидва незнайомці піднялися в квартиру разом з чоловіком, де той і повинен був розрахуватися за «дуже хороший акційний товар». В результаті бесіди несподівані гості вийшли з оселі пенсіонера та подались у невідомому напрямку, маючи в кишенях гроші в сумі 2200 доларів США і 2500 гривень.

Літній же чоловік, роздивляючись придбані речі, вирішив поділитися радістю від покупки зі своїм сином, і зателефонував йому. А коли той приїхав, поглянув на придбане за «акційну ціну», схопився за голову та викликав полісменів.

Наразі поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала розшук зловмисників.

Поділитися в соціальних мережах: