Шахраї ошукали двох мешканців Сумщини на 80 тисяч гривень

Протягом вихідних днів від дій невідомих зловмисників постраждали жителі Краснопільського та Білопільського районів. Обом їм телефонували так звані банківські працівники та під приводом розблокування банківських карток, вивідали конфіденційну інформацію та спустошили рахунки своїх жертв, знявши всі їх заощадження.

До Краснопільського відділення поліції звернувся 32-річний житель району та повідомив, що став жертвою шахрая. Як з’ясувалося, чоловіку зателефонував невідомий та представився працівником одного з банків, який повідомив, що його картку заблоковано, і для того, щоб відновити її дію, треба оновити певну інформацію. У розмові з власником картки незнайомець дізнався пароль до банківської програми та в он-лайн режимі зняв з рахунку заявника всі наявні гроші у сумі понад 41 тисячу гривень.
Подібний злочин було вчинено і у відношенні 72-річної пенсіонерки з Білопільського району. Діючи за тією ж схемою, шахрай випитав у літньої жінки всю потрібну йому інформацію, а потім спустошив її рахунок на 38 тисяч гривень. 
Поліція відкрила кримінальні провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала слідчі дії з метою встановлення осіб шахраїв.

А правоохоронці вкотре звертаються до громадян з проханням бути обережними під час розмов по телефону з незнайомцями, не називати їм секретну інформацію по своїй банківській картці. Запам’ятайте, справжні банкіри не випитують конфіденційні дані та не проводять жодні банківські операції по телефону. Так діють лише шахраї.

Поділитися в соціальних мережах: