Шахрайка вкрала 15 тисяч гривень у 91-річного дідуся

У Шостці шахрайка ошукала 91-річного дідуся, назвавшись працівницею соціальної служби. Під приводом того, що в Україні нібито йде грошова реформа, вона запропонувала йому обміняти старі гроші на нові. Після її візиту з оселі старенького зникли 15 тисяч гривень.

 Поліції чоловік розповів, що жінка навіть посвідчення йому продемонструвала, але через поганий зір він не розгледів, що там написано. Під час бесіди дідусь витяг зі схованки гроші, а так звана «соцпрацівниця» повідомила,  що гривня вже вийшла з обігу, і всі грошові збереження у гривнях необхідно терміново обміняти на євро. 

Перевівши розмову з грошової реформи на іншу тему, відвідувачка попросила пенсіонера показати їй  електропроводку, щоб перевірити її справність. Жінка постійно відволікала чоловіка різними розмовами. Потім вони пішли до господарських приміщень, розташованих у дворі домогосподарства. Після того, як жінка покинула домівку пенсіонера, він зрозумів, що разом із жінкою зникли й гроші.

У поліції за цим фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», в рамках якого ведуться пошуки зловмисниці.

Відділ комунікації поліції Сумської області закликає громадян бути пильними та обережними під час спілкування з незнайомими людьми. Не впускайте незнайомців до своїх осель, а  якщо несподівані візитери представляються співробітниками пенсійного фонду, соцпрацівниками, представниками міськгазу, тощо, – вимагайте та уважно перевіряйте їх документи. За можливості зателефонуйте до установи, де вони нібито працюють, та уточніть наявну інформацію.

Пам’ятайте, грошова реформа на території України не проходить, і якщо подібні гості пропонують вам обміняти гроші, повідомляйте про їх візит до поліції!

 

Поділитися в соціальних мережах: