Співробітники банку привласнили близько 3 млн. гривень

Картинки по запросу шахраї банк

Прокуратурою Сумської області в 31 січня направлено до суду обвинувачувальний акт стосовно чотирьох співробітниць банківської установи, які в складі організованої групи привласнювали кошти клієнтів. Ще одна людина, який був організатором злочинної схеми, оголошений в розшук. 

Встановлено, що керуюча відділенням, менеджер по роботі з клієнтами і касири регіонального банківської установи систематично привласнювали грошові кошти клієнтів банку. Згідно з розробленим планом учасники організованої групи підшукували відповідних клієнтів і проводили ряд незаконних операцій з їх засобами. Шляхом підробки менеджером розрахунково-касових та інших банківських документів протягом 2012 — 2016 років обвинуваченим вдалося привласнити з рахунків 15 організацій і установ понад 2 млн. 800 тис. грн.

Після викриття злочинної групи частина коштів вони повернули ошуканим клієнтам. За результатами слідства дії трьох касирів кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 КК України, яка керує регіональним відділенням буде відповідати в суді за ч. 3 ст. 27 / ч. 5 ст. 191 КК України. 

Матеріали по менеджеру виділенні в окреме провадження у зв’язку з розшуком.

 Довідка: Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

Джерело : сайт  «Ваш шанс«

Поділитися в соціальних мережах: