Сучасних Бонні та Клайда спіймали у Шостці

shutterstock_214814332

В Шостці правоохоронці спрямували до суду кримінальне провадження у відношенні місцевого подружжя. Останні крали металеві вироби з дачних та нежилих будинків, , повідомляє відділ комунікації поліції у Сумській області.

Останнім часом до працівників Шосткінського відділу поліції почали надходити повідомлення від громадян, які скаржились на невідомих зловмисників, що ламали замки до їх нежилих або дачних будинків та викрадали звідти вироби з металу, завдаючи чималі збитки їх власникам.

Правоохоронці розпочали перевірку і під час оперативно-розшукових заходів вийшли на ймовірних зловмисників – на місцеве подружжя, які зізнались у злочинах. Підозрюваним 39 та 36 років, непрацюючі, які розповіли, що викрадені металеві речі  вони продавали або здавали на пункт прийому металобрухту, а на виручені гроші купляли все необхідне.

Працівники поліції відкрили кримінальні провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка, поєднана з проникненням в житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому», які вже спрямовані до суду. За скоєне «кримінальному дуету» загрожує до шести років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах: