Сумчани, купуючи товари в інтернеті, будьте обачні!

Жителька Шостки перерахувала понад 1 000 гривень передоплати за взуття, яке знайшла на одному з сайтів в Інтернеті. Проте, покупки так і не дочекалась…

Із заявою про шахрайство до поліції звернулась 40-річна жителька Шостки. Вона розповіла, що її ошукала жінка, у якої вона намагалась придбати жіночі черевики. За її словами, оголошення про продаж вона знайшла в соціальній мережі. Зв’язалась з продавцем та за домовленістю перерахувала у якості передоплати 1 330 гривень на вказаний номер банківської картки. Проте в обумовлені три дні,товар доставлений не був. Листування з «продавчинею» тривало ще місяць. Жінка то обіцяла вислати товар, то повернути гроші. Врешті-решт, заявниця зрозуміла, що її просто ошукали.
За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого ведуть пошуки зловмисниці.
Поліцейські вкотре застерігають громадян проявляти обачність, купуючи товар в Інтернеті, і не забувати, що за кожною вигідною пропозицією може ховатись пастка, грамотно розставлена шахраєм.

 

Поділитися в соціальних мережах: