Сумчанина судитимуть за крадіжку в Путивлі

Приїхавши до райцентру на велике релігійне свято, 20-річний житель Сум серед білого дня скоїв із салону припаркованої автівки крадіжку документів, чималої суми грошей та планшету. Працівники місцевої поліції  знайшли злодія та повернули все викрадене потерпілому. Тепер долю юнака на найближчі кілька років визначить суд.

Молодий сумчанин приїхав до Путивля на свято Хрещення. І поки всі інші люди були зайняті релігійними відправами, він, вештаючись центральними вулицями, помітив ВАЗ-2017, в салоні якого неуважний автовласник залишив портфель. Не дивлячись на досить велике скупчення людей, хлопець серед білого дня проник в середину машини та поцупив залишену річ. Як згодом повідомив обікрадений водій, в портфелі знаходились важливі для нього документи, дорогий планшет та майже 8 тисяч гривень.

«На розшуки зловмисника було зорієнтовано весь особовий склад нашого підрозділу, — говорить  керівник Путивльського відділення поліції Оксана Федченко. – Складність була в тому, що хлопець потрапив до нашого міста випадково і швидко його полишив. До того ж заважала велика скупченість людей, що ускладнювало пошуки очевидців та свідків скоєного злочину. І все ж таки, незважаючи на всі труднощі, нашим оперативникам вдалося не лише знайти  злодія, а й повернути потерпілому портфель з усім його вмістом: і планшетом, і документами, і всією викраденою сумою».

Сам хлопець до цього жодного разу неприємностей з законом не мав, в поле зору поліції не потрапляв. Стверджує: машина була не закрита,  він просто скористався ситуацією.

Працівники поліції, завершивши досудове слідство по кримінальному провадженню, відкритому за ознаками ч.1 ст. 185 КК України (крадіжка), направили справу на судовий розгляд. Тепер подальшу долю хлопця вирішить  вже суд, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах: