Сумчанці видали решту фальшивою банкнотою

Зайшовши в суботу в магазин «Сумська паляниця», що по вул. Соборна, 42 в Сумах, дівчина вирішила купити кави і круасани. За покупку розплатилася 500-гривневою купюрою. Продавець видала здачу — 481 гривню. Як з’ясувалося, з виданих продавцем грошей, одна 100-гривнева банкнота виявилася фальшивою.

«Звісно, серед 6 банкнот, а це були 200, 100, 100, 50, 20, 10 і 1 грн, я не розпізнала саморобку. Наявність фальшивих грошей в гаманці виявила тільки у вівторок ввечері, коли хотіла розплатитися в супермаркеті. Взявши в руку «100 гривень», я звернула увагу на ряд проколів посередині. Потім я зрозуміла, що і сама купюра занадто гладка. Попросила касира перевірити гроші під ультрафіолетом. Звісно, вони виявилися підробними », — розповідає потерпіла.

«Згідно ст. 199 ч.1 Кримінального Кодексу України за «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей» передбачено кримінальну відповідальність — до 7 років позбавлення волі. Звертаю увагу на те, що особи, які захочуть позбавитися від фальшивих грошей шляхом розміну, обміну або покупки товару, так само потрапляють під кримінальну відповідальність », — попереджає керівник прес-служби Головного управління нацполіціі в Сумській області Ельвіра Біганова.

Джерело: 0542

 

 

Поділитися в соціальних мережах: