Суми та район продовжують лідирувати за рівнем розкриття злочинів

37

Протягом січня – червня 2017 року на території м. Суми рівень розкриття кримінальних правопорушень складає 39,1%, на території Сумського району – 56,5%, що вище за аналогічні показники по Україні, повідомляє сайт Сумської обласної прокуратури.

При цьому з початку року зареєстровано 9 розбійних нападів, з яких розкрито 6 або 67%, 54 пограбування, з них розкрито 34 або 63%, 907 крадіжок, з них розкрито 248 або 27%, 30 хуліганств, з них розкрито 18 або 60%, 26 дорожньо-транспортних пригод, з яких розкрито 13 або 50%.

«Зокрема встановлено та затримано двох осіб, які протягом тривалого часу, використовуючи спеціальні пристрої (сканери), здійснювали крадіжки з автомобілів громадян. Встановлено дві особи, одна з яких є неповнолітньою, причетні до скоєння крадіжок акумуляторів з автомобілів, вилучено 80 акумуляторів. Встановлено та затримано чоловіка, який протягом тривалого часу скоював крадіжки майна з приміщень офісів підприємств, установ, організацій. Також установлено особу, яка, винаймаючи квартири на 1 добу, перездавала її іншим громадянам на тривалий термін. Усім затриманим особам повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи. Слід зазначити, що після затримання групи осіб, які обкрадали автівки, не зареєстровано жодного подібного злочину», – зазначив керівник Сумської місцевої прокуратури Валерій Могильний.

Окрім того, пед’явлено підозру особі, яка вчинила 3 кишенькові крадіжки та перевіряється можлива причетність зазначеної особи до вчинення ще 20 аналогічних кримінальних правопорушень. Пред’явлено підозру 3 особам, які вчинили 2 квартирних крадіжки, причетність до аналогічних злочинів перевіряється.

До суду спрямовано обвинувальний акт відносно керівника однієї з ДЮСШ Сумської області за фактом розтрати бюджетних коштів. Протягом серпня 2017 року до суду спрямовано 3 обвинувальні акти за фактом заволодіння внутрішньо переміщеними особами із зони АТО грошовими коштами державного бюджету України.

Поділитися в соціальних мережах: