Сумські фіскальники розкрили аферу на 9 мільйонів

Податкова міліція ГУ ДФС у Сумській області встановила, що для будівництва та ремонту дорожнього покриття у 2014-2015 роках одне із державних підприємств області використовувало матеріали, у т.ч. продукти переробки вуглеводнів, які закуповувало у підприємств — постачальників за завищеними цінами. Збитки державі- 8,7 мільйонів гривень.

При цьому, підприємство, виконуючи роботи за бюджетні кошти, не сплачувало податки, нарощуючи мільйонні суми податкового боргу перед державним бюджетом України.

Фіскальна служба зареєстровала кримінальні провадження за кваліфікацією ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України «Зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, а також ч. 5 ст. 191 ККУ «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах».

Були проведені обшуки у офісних та виробничих приміщеннях державного підприємства та підприємств-постачальників. За результатами слідчих дій 14 вересня 2016 року виявили та вилучили понад 600 тонн вуглеводнів та нафтопродуктів на загальну суму майже 6 мільйонів гривень.

Триває слідство.

pmm_15092016
pmm_15092016_2

Поділитися в соціальних мережах: