Сумській журналістці Олені Адаменко надали особисту охорону

Як повідомляє сектор комунікацій ГУНП в Сумській області, Михайло Апостол приїхав до Сум за дорученням Арсена Авакова аби розібратися в ситуації, пов’язаною із заявою сумської журналістки Олени Адаменко — відомої своїми гучними журналістськими розслідуваннями, зокрема щодо виявлення в обласному центрі нелегальних заправок.

Аби прояснити ситуацію Михайло Апостол та Олена Адаменко дали прес-конферецію для ЗМІ. Радник Міністра повідомив представникам мас-медіа, що за фактом погроз журналістці в поліції відкрите кримінальне провадження. У цілях безпеки Олені Адаменко надана охорона. Хід розслідування кримінальної справи перебуває на особистому контролі як Міністра МВС України так і керівника Головного управління Національної поліції області. Михайло Апостол зазначив, що задоволений роботою правоохоронців по розслідуванню цієї резонансної справи і запевнив, що найближчим часом вона буде доведена до логічного завершення.

Нагадаємо, що 24 лютого журналістка зробила гучну заяву: на її адресу від невідомих надходять погрози, які вона напряму пов’язує із своєю професійною діяльністю.

 

Поділитися в соціальних мережах: