Сварка з дівчиною довела хлопця до криміналу

У поліцію з заявою про крадіжку звернувся 74-річний мешканець одного з сіл Шосткинського району. Пенсіонер розповів правоохоронцям, що здав у оренду свою міську квартиру молодій парі. Проте, коли прийшов наступного місяця за орендною платою, виявив відсутність у помешканні свого двокамерного холодильника. Квартиранти також були відсутні, а їх телефони не відповідали.

Правоохоронці встановили причетність до крадіжки 22-річного мешканця одного з населених пунктів Сумської області. Молодого чоловіка розшукали та опитали. І той зізнався, що з дівчиною у нього не склались відносини, тож він став «заливати невдачу» спиртним. Коли гроші скінчилися, він відніс у ломбард хазяйський холодильник, а гроші пропив.

Наразі у відношенні підозрюваного поліцейські відкрили кримінальне провадження. За крадіжку йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Regionews

Attractive drunk business man lying on desk wasted and drinking whiskey bottle in alcoholism problem , alcohol abuse and addiction concept isolated on white background

Поділитися в соціальних мережах: