Торговців людьми, що продавали сумчанок у секс-рабство, розшукують на Сумщині

Поліція розшукує 30-річну сумчанку та подружню пару, які окрім того, що втягували в заняття проституцією сумчанок, займались їх звідництвом на території інших держав.

Сумські правоохоронці встановили, що у 2007 році 30-річна мешканка Сум, яка на життя заробляла проституцією в одній з південних країн, вирішила долучити до цієї «роботи» своїх знайомих дівчат. Останнім розповідала байки про роботу танцівниць у нічному клубі, за що непогано платять, а по приїзду до іншої країни, виявлялось, що дівчатам займатись потрібно буде проституцією. За двох своїх «подруг» вона заробила 6 тисяч доларів. Ще одну молоду жінку зловмисниця звела із сутенером, за що також отримала непогану грошову винагороду.

Сьогодні вона ухиляється та переховується від ухвали суду про відбуття покарання.

Інших двох підозрюваних, а саме 45-річного чоловіка та його 37-річну дружину, жителів Сум, працівники поліції розшукують за торгівлю людьми.

Подружжя також за певну грошову винагороду протягом 2001-2004 років шляхом обману, шантажу, втягнення у боргову кабалу та вразливого стану молодих жінок вербували і переправили через державний кордон України до іншої країни 20 сумчанок з метою подальшої сексуальної експлуатації.

Усі вони оголошені в розшук. Працівники поліції звертаються з проханням: кому відома будь-яка інформація, що може допомогти слідству, повідомити про це до найближчого відділу поліції на лінію «102».

pm399image002

Коваленко Анастасія Михайлівна, 15.09.1986 р. н.

pm525image006

Руда Ганна Миколаївна, 02.06.1979 р. н.

pm593image004

Босий Олександр Олександрович, 1971 р.н.

Анонімсність гарантується, — пише сектор комунікації Наполіції Сумщини.

Поділитися в соціальних мережах: