Тростянецькі поліцейські розповіли на брифінгу про хід резонансних справ

Про хід резонансних злочинів та подій, що сталися останнім часом на території Тростянця та Тростянецького району, розповіли запрошеним журналістам начальник Тростянецького відділення поліції Олександр Гресь та перший заступник керівника Охтирської місцевої прокуратури Ігор Глущенко.

Мова йшла про хід розслідування двох найбільш резонансних злочинів – умисного вбивства, скоєного в Тростянці, та замаху на вбивство.

Нагадаємо: в першому випадку житель райцентру убив та спалив тіло свого знайомого. До розслідування причин та обставин цієї події залучалися фахівці апарату Головного управління Національної поліції в Сумській області; на місцях події працювала обласна криміналістична лабораторія, було призначено та проведено більше сорока експертиз. У поєднанні зі злагодженою роботою працівників поліції це і дало результат – злочин було швидко розкрито.

У другому випадку раніше судимий чоловік завдав ножове поранення своєму племіннику. Підозрюваним у скоєнні обох злочинів обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, слідчі дії тривають і досі. Правоохоронці говорять, що найближчим часом ці дві справи передадуть до суду.
Великий резонанс мала ще одна подія, коли літній чоловік з ознаками інвалідності спричинив тяжкі тілесні ушкодження своєму синові. Медикам вдалося останнього врятувати. Що ж стосується самого підозрюваного, то судом, враховуючи стан здоров‘я чоловіка, було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Отримало широкий розголос у суспільстві незаконне позбавлення волі, коли житель одного з сіл району утримував прив‘язаним на ланцюгу свого сина, який від народження має вади фізичного та психічного здоров‘я. Наразі за цим кримінальним провадженням досудове слідство завершено, і справа з обвинувальним актом скерована до суду
Також набула резонансу дорожньо-транспортна аварія, в результаті якої загинула молода дівчина-пішохід. В ході досудового слідства тільки тростянецькими слідчими було призначено близько двох десятків експертиз. Проте, на вимогу рідних загиблої та громадськості, подальше розслідування справи було передано до харківської прокуратури.
Також Олександр Гресь та Ігор Глущенко довели до відома журналістів інформацію стосовно показників роботи підпорядкованих підрозділів та структур.

Поділитися в соціальних мережах: