Троє мешканців області зазнали збитків на суму близько 150 тисяч гривен

Майже тонна меду, п‘ять новеньких смартфонів, ноутбук та золоті вироби  стали здобиччю крадіїв за останню добу. Поліція в рамках відкритих кримінальних проваджень розшукує і злочинців, і втрачені громадянами майно та цінності.

У Сумах вночі невідомі зловмисники зламали пластикові двері та проникли до приміщення магазину, звідки винесли п‘ять новеньких смартфонів. За приблизними підрахунками, збиток складає близько 17 тисяч гривен.

В одному з сіл Білопільського району злодії, скориставшись неуважністю господаря, котрий не зачинив на ніч підсобне приміщення, поцупили з двору 940 кілограмів меду. На думку правоохоронців, збиток може складати більше 100 тисяч гривен.

Потерпіла від рук невідомих злодіїв і  26-річна жителька Шостки, у якої в будинку було викрадено ноутбук та золоті прикраси.

За всіма цими фактами у поліції відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), в рамках яких встановлюються особи зловмисників та їх місцеперебування.

Працівники поліції застерігають громадян: будьте уважні і більш відповідально ставтеся до збереження свого майна. Не зайвим буде обладнати житло охоронною сигналізацією, або скористатися послугами відповідних організацій, що надають послуги з охорони. Облаштувати вікна захисними гратами, укріпити рами та встановити міцні металеві двері з надійними замками. Не забувати замикати двері, коли йдете з дому, та зачиняти кватирки й вікна. В разі необхідності варто придбати  сторожового пса.

Будьте уважними та передбачливими, і тоді вам не доведеться стати жертвою злочинних посягань.

Поділитися в соціальних мережах: