У Бурині поліцейські знищили конопляний врожай

12

Під час оперативно-профілактичного відпрацювання «Мак» працівники Буринського відділення поліції виявили 34-річного жителя району, у господарстві якого зростали кущі конопель.

«За підрахунками працівників поліції чоловік вирощував 46 кущів конопель, які зростали у бур’яні. Її власником виявився раніше судимий за аналогічні злочини житель одного з сіл району. Правоохоронцям він розповів, що бачив як зростає конопля, яку він не встиг скосити», — коментує начальник Буринського відділення поліції Сергій Бойко.

13

Посів нарковмісних рослин працівники поліції знищили та направили на експертне дослідження. А у відношенні чоловіка відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель), що передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або арешт на строк до шести місяців, або ж обмеження волі строком до трьох років, — повідомляє відділ комунікації поліції у Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах: