У Глухові на один наркопритон стало менше

Двоє мешканців Глухова винайшли для себе додаткове джерело прибутку – продавали містянам опій-ацетильований. Невідомо, скільки б людей вони могли «підсадити на голку», якби край цьому злочинному «бізнесу» не поклали правоохоронці.

Коли поліцейські отримали від місцевих жителів інформацію, що у квартирі однієї з багатоповерхівок міста діє наркопритон, вирішили її перевірити. Під час перевірки в поле зору правоохоронців потрапили два місцевих мешканці, один з яких є власником квартири. За наявною інформацією, чоловіки вживали та збували наркотичні речовини.

Поліцейські викрили їх «на гарячому», під час збуту опію ацетильованого. Чоловіків доставили до відділку поліції. Одному з них 31, іншому 34 роки. Обидва раніше судимі за зберігання наркотиків. Вони зізнались, що опій вжили самі, крім того, виготовляли та збували його за гроші.

«Під час санкціонованих обшуків за місцем мешкання підозрюваних працівники поліції знайшли та вилучили опій-ацетильований, шприци, приладдя для його вживання та виготовлення, — розповідає Роман Невожай, начальник Глухівського відділу поліції. — Чоловіків затримали, і наразі вони знаходяться під вартою».

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України, в рамках якого поліцейські встановлюють коло осіб, яким затримані могли збувати наркотики.

Поділитися в соціальних мережах: