У Глухові оперативно спрацювала поліція

Аби покращити своє матеріальне становище, раніше судимий 33-річний житель Глухова наважився на черговий грабіж. Його жертвою став випадковий перехожий, у якого він забрав чоловічу сумку, ювелірні вироби і втік. Та менше ніж за півгодини вжитими оперативними заходами зловмисника затримали місцеві оперативники та доставили його до відділу поліції.

Повідомлення про грабіж до Глухівського відділу поліції надійшло від 29-річного місцевого. Він розповів, що, повертаючись додому з одного з розважальних закладів міста, він зазнав нападу невідомого чоловіка, який вдарив його та відібрав речі.
«На місце події одразу виїхали працівники поліції, – коментує  Роман Невожай, начальник Глухівського відділу поліції. – А в ході комплексного відпрацювання міста зловмисника помітили на одній з вулиць працівники сектору кримінальної поліції. Чоловік явно від когось тікав та за описом потерпілого був схожий на підозрюваного. Його зупинили та перевірили. Під час поверхневого огляду правоохоронці знайшли у нього пограбовані речі потерпілого, які одразу вилучили, а чоловіка для подальшого з’ясування обставин направили до відділу поліції».
Підозрюваному 33 роки. Чоловік і раніше мав судимості за крадіжки та грабежі. У скоєному він зізнався, пояснивши, що в такий спосіб вирішував свої фінансові труднощі.
Правоохоронці вже повернули потерпілому його речі, а у відношенні зловмисника відкрили чергове кримінальне провадження за ч.2 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує шестирічне ув’язнення.

Поділитися в соціальних мережах: