У Конотопі 85-річну пенсіонерку ошукали й обікрали псевдомедики

Про ці злочинні афери повідомили у секторі комунікації ГУНП у Сумській області. Конотопські правоохоронці встановили, що старенька стала жертвою чоловіка і жінки, які назвалися комісією з контролю за здоров’ям хворих людей. Вони подзвонили у двері бабусі і запропонували скористатись  їхніми послугами. Псевдомедики сказали, зараз триває оздоровча кампанія, і за акційними цінами готові провести діагностику її організму.

Довірлива пенсіонерка погодилась. Гості поміряли артеріальний тиск та провели перший сеанс «лікувального» масажу. Вони розповіли, що для повного зцілення необхідно пройти курс процедур тривалістю 21 день, який коштує 1 300 гривень. Але 650 гривень треба внести вже зараз. Жінка віддала суму, сподіваючись на продовження лікування.

Коли ж вони пішли, бабуся помітила, що з будинку зникли мобільний телефон та тонометр. Тоді про шахрайство і крадіжку заявила до поліції.

За даним фактом слідчі вже відкрили кримінальне провадження.

Виконуючий обов’язки начальника Конотопського відділу поліції Сергій Чміль прокоментував цей випадок:  «Поліція вживає всі можливі заходи для встановлення та затримання зловмисників. Ми вкотре звертаємось до мешканців міста та району з проханням не довіряти незнайомцям, сумнівним акціям і пропозиціям, які проводять невідомі кампанії. Не впускайте до своїх осель підозрілих осіб, а тим паче не віддавайте їм свої гроші, адже дотримання простих заходів безпеки збереже вас та ваших рідних від непередбачуваних втрат. Та якщо ви вже стали жертвою шахрайства, не зволікайте, негайно телефонуйте до поліції за номером «102».

 

Поділитися в соціальних мережах: