У Конотопі побилися депутати

У Конотопі поліція розпочала кримінальне провадження за фактом побиття депутатом Сумської обласної ради Сергієм Демехою іншого депутата цієї ж облради Миколи Біркуна.

Інцидент стався у п’ятницю, 6 квітня, на вулиці Свободи біля локомотивного депо, де працює потерпілий.

«Демеха їхав на своєму автомобілі разом з депутатом Конотопської міськради Наталією Левшин. Побачивши Біркуна, вискочив з машини, став йому погрожувати, а потім вдарив головою в обличчя. Зараз у Біркуна зламаний ніс, що може кваліфікуватися правоохоронними органами як тілесне ушкодження середньої тяжкості», — розповів конотопський міський голова Артем Семеніхін.

За його словами, це не перший випадок такого ставлення Демехи до Біркуна: в минулому році Демеха нібито погрожував Біркуну пістолетом, але тоді правоохоронці кримінальне провадження не відкривали.

Як повідомив начальник Конотопського відділу поліції Богдан Войцеховський, за заявою Біркуна відомості про його побиття внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато кримінальне провадження за статтею 125 (умисне легке тілесне ушкодження).
Якщо ж за результатами судово-медичної експертизи будуть встановлені більш важкі тілесні ушкодження, наприклад, середньої тяжкості, то стаття  може бути перекваліфікована на більш сувору.

Джерело: segodnya.ua

Поділитися в соціальних мережах: