У Конотопі юнаки знаходять «травичку» просто на вулиці

Принаймні, так виправдалися двоє парубків, в яких працівники поліції знайшли наркотичну речовину. Про це повідомляє сектор комунікації Нацполіції області.

Під час патрулювання вулиць міста увагу наряду поліції привернув молодий перехожий, який, ледь помітивши правоохоронців, тут же змінив напрямок руху. Працівники поліції зупинили молодика, і перевірили його особисті речі на наявність заборонених предметів та речовин. Виявили згорток з фольги, у якому знаходилась подрібнена речовина рослинного походження, ззовні схожа на марихуану. На запитання полісменів щодо походження пакунку, 18-річний мешканець Конотопа пояснив, що буквально кілька хвилин тому знайшов його у місцевому сквері біля лави та вирішив залишити собі для власного вжитку.

Подібнім чином правоохоронці виявили ще одного любителя «дурман-зілля». 16-річний учень місцевого навчального закладу розгулював містом із пакетом, в якому знаходилось сушене стебло коноплі. І хоча він теж запевняв полісменів, що знайшов наркотичну рослину на вулиці, таке пояснення не звільнить його від відповідальності.

Наразі вилучене направлено на експертне дослідження. За цими фактами розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту), санкція якої передбачає до трьох років позбавлення волі.

pm280image002
pm575image001

Поділитися в соціальних мережах: