У Краснопільському районі прикордонники не пустили до РФ три елітні автівки

19 липня біля села Миропілля Краснопільського району прикордонний патруль виявив три автомобілі, які намагались незаконно перетнути кордон з РФ. У двох автівках перебувало п’ятеро громадян України, а в третій – промислові та сільськогосподарські товари.

Учора прикордонники виявили правопорушників, які їхали польовою дорогою, що не зазначена в реєстрі автомобільних доріг та веде до державного кордону. У автомобілях «Cadillac Escalade» та «Jeep Grand Cherokee», які були без вантажу, перебувало загалом п’ятеро громадян України.

У цей же час неподалік прикордонники помітили ще один позашляховик – «Toyota Tundra», водій якого втік, залишивши автівку. У багажному відділенні транспортного засобу правоохоронці виявили дерев’яні ящики з товарами промислового та сільськогосподарського призначення. Крім того, «обачний» водій залишив у салоні автомобіля свідоцтво про реєстрацію автівки та поліс страхування. Перевіряючи ділянку місцевості, поблизу кордону охоронці виявили ознаки порушення режиму державного кордону.

У ході ідентифікації номерів автомобілів «Cadillac Escalade» та «Jeep Grand Cherokee», прикордонники Сумського загону встановили, що ідентифікаційні номери кузовів обох транспортних засобів не відповідають даним, зазначеним в реєстраційних документах.

Наразі до компетентних правоохоронних органів направлені повідомлення про виявлення ознак злочинів, передбачених ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» та ст. 290 «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» ККУ. Позашляховики «Cadillac Escalade» та «Jeep Grand Cherokee» передані працівникам Національної поліції, а «Toyota Tundra» разом з вантажем – працівникам Державної податкової служби.

Тривають заходи по встановленню кола осіб, причетних до «оборудки».

Поділитися в соціальних мережах: