У мешканця Шостки вилучили зимовий запас конопель (+ФОТО)

Близько трьох кілограмів сухої рослинної речовини схожою на нарковмисні коноплі знайшли та вилучили під час санкціонованого обшуку в помешканні 31-річного містянина співробітники поліції Шостки. Власник зілля пояснив, що коноплі зберігав для власного вжитку.

Під час санкціонованого обшуку у квартирі 31-річного чоловіка, у його спальні, правоохоронці знайшли та вилучили близько трьох кілограмів сухої рослинної речовини схожої на канабіс і п’яти міліметровий шприц з рідиною схожою на ангідрид оцтової кислоти, яка є прекурсором та потребує відповідного дозволу на зберігання.

Власник квартири зізнався, що рослини конопель випадково знайшов осінню, сам висушим та зберігав для власного вжитку.

Наразі вилучене направлено на експертизу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 309 «Незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилка наркотичних засобів, психотропних речовин, або їх аналогів без мети збуту» та ч. 1 ст. 311 «Незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилка прекурсорів». Санкція цих статей передбачає до трьох років позбавлення волі.

Джерело: su.npu.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: