У помешканні молодої конотопчанки знайшли нарколабораторію

На Сумщині поліція викрила молоду дівчину, що займалася виготовленням психотропних речовин. Про це повідомляє сектор комунікації відомства.

У квартирі дівчини виявили підпільну лабораторію з виготовлення «дурман-зілля». Поліцейські вилучили саморобне лабораторне обладнання: холодильник, колби і дзеркало. А також вже готову до вживання «продукцію»: 5 медичних шприців з ін‘єкційним розчином, 4 г білої речовини, схожої на амфетамін, та кілька пляшок з рідиною, подібною до концентрату з макової соломи (опій екстракційний) загальним об‘єм близько 6 літрів.

За словами господарки квартири, вона самостійно виготовляла наркотики.Частину вживала сама, все інше збувала таким же наркозалежним громадянам. Ціни на свій «товар» визначала в залежності від його виду: 1 гамфетаміну коштував 300 гривен, 1 «кубик» розчину опію — 60 грнІнгредієнти для виготовлення психотропних речовин молода жінка замовля лачерез мережу Інтернет, а отримувала за допомогою послуг відомого перевізника. Вилучені поліцією предмети та речовини направлені для проведення хімічної експертизи.

На підприємливу дівчину очікує чималий строк ув‘язнення.

PM325image001
PM335image005

Поділитися в соціальних мережах: