У Ромнах затримали чоловіка з кастетом

Роменські оперативники на одній з вулиць райцентру зупинили 23-річного жителя міста, який мав при собі саморобний кастет. Як пояснив сам молодий чоловік, зробив його для самозахисту. Тепер подібна «самооборона» буде вартувати йому кримінальної відповідальності.

Співробітники Роменського відділу поліції під час патрулювання на одній із вулиць міста помітили місцевого юнака, що вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Молодого чоловіка вирішили перевірити і, як виявилось, не даремно.

У кишені куртки 23-річний житель райцентру мав саморобний металевий кастет. Як пояснив він поліцейським, зробив його сам, ще влітку, а носив із собою для самозахисту. І про те, що таку небезпечну «іграшку» зберігати і носити заборонено, добре знав.

Наразі вилучений кастет слідчі направили на експертизу, а по факту відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження із зброєю). Слідчі дії тривають, – кажуть у відділі комунікації поліції в Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах: