У Шостці 15-річна дівчина витратила чужі гроші на солодощі

Не дочекавшись видачі банкоматом готівки, громадянин залишив термінал і пішов додому. Проте автомат за кілька секунд кошти все ж таки видав. І цим скористалася наступна у черзі клієнтка, 15-річна місцева дівчина, яка витратила чужі статки на солодощі та продукти харчування.

До поліції із заявою про крадіжку грошей звернулась 77-річна мешканка Шостки. Жінка розповіла правоохоронцям, що невідомий викрав з її банківського рахунку 3 000 гривень.
Як з’ясували полісмени, пенсіонерка через своє невміння користуватися банкоматом попросила зятя зняти з її банківської картки 3 000 гривень готівки. Дала йому свій фінансовий документ, проте за деякий час родич повернувся без грошей та пояснив старенькій, що все зробив правильно, але термінал грошей не видав.
Правоохоронці провели перевірку і з’ясували, що банкомат готівку хоч і з запізненням, але все-таки видав. А купюри забрала наступна в черзі дівчина, обличчя якої зафіксувала камера відеонагляду, встановлена у терміналі.
«Провівши ряд необхідних заходів, поліцейські встановили особу підозрюваної, – говорить Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Дівчині 15 років, вона місцева. Скористалась розгубленістю та недосвідченістю попереднього клієнта: коли чоловік пішов, а банкомат видав готівку – вона їх привласнила».
За словами дівчини, отримані таким чином гроші вона витратила на солодощі та продукти харчування.
У поліції дії неповнолітньої кваліфікували як крадіжку та відкрили відносно неї кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція статті передбачає покарання від чималого штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років. Втім, за будь-яких обставин подальшу долю дівчини визначить суд.

 

Поділитися в соціальних мережах: