У Шостці чоловік обікрав знайому, коли вдома були лише діти

Мобільний телефон, 90 гривень та 20 доларів США викрав з квартири жительки Шостки її раніше судимий 27-річний знайомий. Чоловік скористався відсутністю господарки додому і завітав до її оселі, коли вдома були лише діти жінки.

До Шосткинського відділу поліції із заявою про крадіжку звернулась місцева мешканка. Жінка розповіла правоохоронцям, що з її квартири зник мобільний телефон, 90 гривень та 20 доларів США. За словами потерпілої, в той день, коли зникли речі, вона на нетривалий час залишила своїх малолітніх дітей вдома самих, а коли повернулась, дізналась від своїх нащадків, що до них в гості приходив знайомий. Діти добре знали «родинного» друга, тому і впустили його до помешкання.
«Правоохоронці вирішили перевірити гостя заявниці, — коментує Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Ним виявився раніше судимий 27-річний місцевий мешканець. Чоловік зізнався, що обікрав свою знайому саме в той час, коли її не було вдома. Двері йому відчинили діти заявниці, які добре його знали, тож він і вирішив цим скористатись. Викрадені кошти чоловік встиг витратити, а мобільний телефон залишив собі для власного користування».
Частину викраденого працівники поліції вже повернули власниці. А у відношенні приятеля потерпілої відкрили чергове кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», яке вже спрямоване до суду. Санкція статті передбачає до п’яти років ув’язнення,  — повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах: