У Шостці мати залишила у квартирі 5-річну дитину на ніч саму

Передавши перелякану 5-річну Софійку медикам, поліцейські кілька годин шукали її мати. Знайшлася жінка лише на ранок. Виявляється, увесь цей час вона вживала спиртні напої в компанії друзів.

Вночі на лінію «102» надійшло повідомлення від жительки Шостки про те, що в сусідній квартирі голосно плаче та кличе на допомогу маленька дитина. Прибувши на виклик, правоохоронці побачили у квартирі цілковитий безлад, відчувався неприємний запах. У кімнаті, де перебувала дитина, «гуляв» сильний протяг. Разом з 5-річною дівчинкою були лише домашні тварини — собака бійцівської породи, кіт та кілька цуценят.

Перелякану дитину полісмени відразу доставили до Шосткинської дитячої лікарні, де її оглянули та обігріли.

«На чисельні телефонні дзвінки жінка не відповідала, — говорить старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Шосткинського відділу поліції Ольга Гудіма, — лише вранці ми змогли їй додзвонитися. З’ясувалося, що весь цей час вона була у гостях, вживала спиртні напої, і додому ще не поверталася».

Після дзвінка правоохоронців 21-річна жінка з’явилася у дитячій лікарні, аби забрати дитину додому. Втім, доньку їй відразу не віддали.

 

На горе-матусю складений адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Їй загрожує штраф від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про цей факт сповіщені органи опіки, проводиться подальша перевірка.

Джерело: su.npu.gov.ua

205.jpg

203.jpg

207.jpg

Поділитися в соціальних мережах: