У Шостці працівнику колонії загрожує до 8 років в’язниці через порушення правил безпеки, що призвело до смерті засудженого

Шосткинська місцева прокуратура підозрює начальника майстерні Шосткинської виправної колонії у порушенні правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини. Це злочин, передбачений ч. 2 ст. 272 КК України.

За даними прес-служби обласної прокуратури, 12 лютого 2015 року засуджений Х. проводив зварювання автомобіля у приміщенні, яке не було обладнане засобами вентиляції повітря, отворами чи вбудованими вентиляційними каналами. Згодом засуджений поскаржився на погіршення стану здоров’я та був госпіталізований до терапевтичного відділення КЗ «Шосткинська центральна районна лікарня», де того ж дня помер.

Начальник відділу прокуратури Сумської області Олег Ткаленко повідомив, що згідно з висновком комісійної судово-медичної експертизи смерть Х. настала внаслідок отруєння оксидом вуглецю.

Працівнику колонії загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах: