У Шостці шахрайка обікрала 92-річну бабусю

Відрекомендувавшись як співробітниця пенсійного фонду, зловмисниця дізналася від старенької місце збереження грошей і, користуючись слабким зором бабусі, вкрала 8 тисяч гривень.

Шахрайка сказала, що ходить по будинкам самотніх людей похилого віку і переписує їхні особисті дані та номери купюр збережень, щоб потім вони змогли обміняти їх на нові банкноти. Пенсіонерка довірилась неочікуваній гості й пустила ту до свого дому, показала відкладені гроші. Зловмисниця перераховувала  кошти, записувала дані господарки в блокнот і запевнила, що наступного дня прийде поштар і обміняє їх. Лише через кілька годин потому потерпіла помітила, що збереження зникли, і повідомила поліцію.

Правоохоронці розшукують шахрайку, за фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження.

«Ми в черговий раз застерігаємо громадян, що жодної грошової реформи в країні не проводиться, і найближчим часом не планується, все це справа рук зловмисників. І якщо до вас звертаються невідомі з проханням показати свої збереження, прикриваючись грошовою реформою, терміново телефонуйте в поліцію», — прокоментував ситуацію начальник Шосткинського відділення поліції Віктор Гузей.

 

Поділитися в соціальних мережах: