У Шостці соцпрацівниця вбила 83-річну бабусю, яка не позичила їй грошей

Тіло літньої жінки з чисельними травмами голови виявили її сусіди, схвильовані довгою відсутністю старенької.

«Уже під час першочергових слідчих дій було встановлено, що самотня пенсіонерка померла не своєю смертю, — коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. — На її голові судмедексперт виявив чисельні переломи кісток черепа з пошкодженням мозку та крововиливом у кору головного мозку. На розкриття цього особливо тяжкого злочину були задіяні всі працівники Шосткинського відділу поліції. Цілеспрямована робота дала свій результат».

Як повідомляє сектор комунікації ГУНП у Сумській області, підозрюваною у скоєні злочину виявилась 40-річна працівниця місцевої служби соціального обслуговування. Жінка добре знала померлу, оскільки свого часу нею опікувалась. У скоєному вона зізналась. Пояснила, що того дня прийшла до самотньої пенсіонерки дізнатись про здоров’я і попросити грошей в борг. Грошей господарка не дала, натомість начала «повчати життю». Це дуже розсердило соцпрацівницю. Вона схопила металеву палицю, що стояла в передпокої, і вдарила господарку по голові. А коли та намагалася викликати телефоном поліцію – нанесла ще кілька ударів. Зрозумівши, що накоїла, зловмисниця закрила двері помешкання, знайденими в квартирі ключами, і пішла.

Поліція кваліфікувала дії жінки як навмисне вбивство, відносно неї вже відкрито  кримінальне провадження. За скоєне їй загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Поки що підозрювана утримується під домашнім арештом, але прокуратура наполягає на триманні її під вартою.

Поділитися в соціальних мережах: