У Сумах директор школи забирав собі зарплату непрацюючого працівника

49

В.о. керівника обласного комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю прокуратура підозрює в розтраті коштів шляхом внесення у документи неправдивих відомостей.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, перебуваючи на посаді директора вказаного закладу та достовірно знаючи, що його підлеглий інструктор-методист перебуває тривалий час за кордоном, підписував офіційні документи, що підтверджували виконання вказаною особою посадових обов’язків та надавали право йому на отримання заробітної плати. Згідно висновків експертизи, інструктор-методист був відсутній на робочому місці близько року, проте за вказаний період йому було нараховано понад 30 тис. грн., — повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Дії директора закладу кваліфіковано за ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України. Йому загрожує обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Антон Прокопенко, разом з тим прокуратурою направлено до суду позовну заяву про стягнення з обвинуваченого в інтересах держави зазначеної суми в рахунок відшкодування матеріальної шкоди, завданої злочином

Поділитися в соціальних мережах: