У СУМАХ ПІЙМАЛИ ЗЛОЧИНЦЯ, ЯКИЙ ВЛАШТУВАВ МАСОВЕ ПОГРАБУВАННЯ МАГАЗИНІВ У НІЧ НА16 ЛЮТОГО

Сумська місцева прокуратура 22 лютого 2016 року звернулась до Ковпаківського районного суду із клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно громадянина І., який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) КК України.
Досудовим розслідування встановлено, що звільнившись 20 січня 2016 року з місць позбавлення волі, 24-річний І. на шлях виправлення не став і вчинив ряд зухвалих корисливих злочинів. Проникаючи до приміщень через розбите скло, підозрюваний вчинив декілька крадіжок, зокрема у ніч на 16 лютого з магазинів та аптеки на центральних вулицях обласного центру – Харківській, Кооперативній, Петропавлівській та Г. Кондратьєва.
Під час затримання 21 лютого поточного року І. намагався втекти від працівників поліції з 9 поверху свого помешкання за допомогою альпіністського спорядження, але йому це не вдалося. Того ж дня йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Дмитро Ємець, на даний час працівниками поліції перевіряється його причетність до вчинення подібних злочинів.

Поділитися в соціальних мережах: