У Сумах поліція розшукує шахраїв, які видурили у немічної пенсіонерки останні гроші

Черговою жертвою зловмисників стала літня жінка з міста Суми. Невідомі під приводом лікування «сина» змусили віддати їм 11 000 гривень. 

Ввечері на стаціонарний телефон 89-річної жінки зателефонував невідомий чоловік, який, назвавшись її сином, повідомив, що потрапив у дорожньо-транспортну пригоду та сильно травмувався. Тож для лікування йому терміново необхідні гроші. «Син» попросив у старенької, щоб та зібрала 10 000 доларів США. Проте схвильована жінка відповіла, що в неї немає таких коштів, а є лише 11 000 гривень, які вона зберігала собі на смерть.

Зловмисник, схлипуючи в трубку, попрохав «матір», щоб та врятувала його і передала ці кошти його однокласнику, який скоро прийде. Пізніше «син» передзвонив та повідомив, що «за грошима до неї прийде не однокласник, а дружина однокласника».

Через 30 хвилин після телефонної розмови на порозі квартири пенсіонерки з’явилась худорлява жінка років 30-35, з темним розпущеним волоссям, одягнута в чорний одяг. І бабуся передала їй пакунок із грошима з рук в руки.

А наступного дня до пенсіонерки прийшла соціальна працівниця, яка за нею наглядає, і літня жінка розповіла їй про все, що сталося напередодні. Почувши новини про «сина в лікарні», соцпрацівниця зрозуміла, що її підопічну ошукали, та викликала поліцію.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та вживають заходів з метою розшуку та затримання злочинців.

Поліцейські знову застерігають громадян від вчинення ними необдуманих кроків при спілкуванні з незнайомими людьми.

Коли у розмові з вами ваші співрозмовники торкаються теми грошей, які вам необхідно комусь передати, знайте: ви спілкуєтеся з шахраєм.

Тож радимо вам  відразу  припинити розмову та повідомити про спробу афери до поліції.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Поділитися в соціальних мережах: