У Сумах поліцейський під прицілом пістолета вимагав права у водія

Слідчий поліції вимагав документи у водія, наставивши на нього пістолет у бойовій готовності. Про це пише газета Ваш Шанс.

Цієї ночі близько опівночі сумчанин Олександр їхав по одній з вулиць приватного сектору в районі Пришиба. На дорогу вийшов чоловік у формі співробітника поліції (не патрульної і не дорожньої) і махнув рукою, вимагаючи зупинитися. Водій виконав вимогу.

Як з’ясувалося, увагу правоохоронця привернула відсутність номерного знака. Він відпав від автомобіля на поганій дорозі і лежав в салоні. Водій пояснив, що номерний знак у нього і він найближчим часом його прикрутить. Після цього чоловік у поліцейській формі почав вимагати у нього документи. Коли здивований водій спробував вийти з машини, правоохоронець ткнув йому в обличчя табельну зброю, перевівши її в бойову готовність.

В результаті водій і його друзі викликали патрульну поліцію і вирушили на Першотравневу писати заяву про поведінку поліцейського. Той виявився підполковником, слідчим, що входить до чергової слідчо-оперативної групи. На Пришиб групу привело повідомлення про викрадення дівчини. Як пізніше з’ясувалося, дівчину «викрав» її ж хлопець в якості гри. Слідчо-оперативна група виїхала за місцем проживання пари, взяла у них пояснення, після чого слідчий вийшов з двору — і звернув увагу на автомобіль Олександра, який рухався без номера. У той час, як підполковник тикав в ніс сумчанину пістолетом, за спиною у нього знаходився службовий автомобіль з водієм і оперуповноваженим всередині.

Як повідомила начальник відділу комунікації ГУНП в Сумській області Ельвіра Біганова, начальником ГУНП вже призначено службове розслідування за даним фактом, в ході якого буде дана принципова оцінка діям співробітника поліції.

Поділитися в соціальних мережах: