У Сумах співробітників дитячого спецзакладу викрили в службовому підробленні

4

Службових осіб одного із спеціалізованих дитячих закладів Сум підозрюють у кримінальних правопорушеннях, передбачених ч. 3 ст. 191 (привласнення або розтрата майна) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Про це повідомляє прес-служби Сумської обласної прокуратури.

Встановлено, що декілька працівників зазначеного закладу протягом останніх років регулярно залишали територію України на тривалі проміжки часу (2-3 місяці) у власних справах. Незважаючи на це, керівництвом установи до табелів обліку робочого часу вносилися завідомо неправдиві відомості про нібито перебування цих осіб на робочих місцях. У подальшому, на підставі вказаних підроблених документів, їм безпідставно нараховувалась та виплачувалась заробітна плата, а також обчислювався загальний трудовий стаж.

У п’ятницю, 22 грудня, в комунальній установі та за місцем мешкання окремих її працівників проведені обшуки. Керівнику закладу та 2 старшим медсестрам вручені повідомлення про підозру в службовому підробленні за ч. 1 ст. 366 КК України. Остаточна кваліфікація дій підозрюваних буде встановлена після висновку відповідних фахівців щодо точної суми привласнення коштів.

Досудове розслідування триває.

Поділитися в соціальних мережах: