У Сумах судитимуть бойовика «ЛНР»

9

Військового так званого «козачого полку» обвинувачують за трьома статтями Кримінальноко Кодексу.

Підготовче судове засідання призначене на 21 листопада о16.30. Про це повідомляє прес-служба Зарічного районного суду.

У серпні 2014 року обвинувачений вступив до одного із військових формувань терористичної організації «Луганська народна республіка», а саме так званого «козачого полку», який вів свою незаконну діяльність на території Кадіївського та Первомайського районів Луганської областей, та почав реалізовувати свій план по зміні меж території та державного кордону України на порушення порядку, шляхом утворення на її території іншої держави та шляхом участі у збройному супротиві силам АТО.

 Також він займався вербуванням та підготовкою нових членів терористичної організації ЛНР для участі у збройному супротиві силам АТО, для вчинення актів тероризму, залякування населення, захоплення адміністративних будівель органів державної влади і місцевого самоврядування та скоєння інших тяжких і особливо тяжких злочинів.

Йому інкримінують кримінальні злочини за ч. 1 ст. 258-3 КК України (сприяння створенню та діяльності терористичної організації), ч. 1 ст. 110 КК України (здійснення публічних закликів, спрямованих на зміну меж території України або державного кордону України та порушення порядку, встановленого Конституцією України) та ч. 3 ст. 109 КК України (вчинення дій з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та захоплення державної влади з використанням засобів масової інформації.

Поділитися в соціальних мережах: