У Сумах судитимуть співробітниць митниці

25

Інспектори Сумської митниці ДФС обвинувачуються у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба сумської обласної прокуратури.

Відповідний обвинувальний акт стосовно головного державного інспектора відділу митного оформлення «Пасажирський» митного посту «Хутір-Михайлівський» та старшого державного інспектора відділу оперативного реагування управління протидії митним правопорушенням затверджено та направлено до суду.

Встановлено, що 28 червня обвинувачені потребували та отримали 1 400 грн. від громадянки України за безперешкодне перевезення до Російської Федерації м’яса вагою близько 300 кг без передбачених законом документів про проходження державного ветеринарно-санітарного контролю.

Дії співробітниць митниці кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. У разі доведення вини їм загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Поділитися в соціальних мережах: