У Сумах знайшли мінометну міну

Протягом 10 липня на Сумщині піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій знищили мінометну міну.
Роменські піротехніки знешкодили в спеціально відведеному місці шляхом підриву 50-мм мінометну міну. Боєприпас напередодні виявив в Сумах місцевий житель на відстані 300 м від житлових будинків.

В цей же день о 17:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого металевого предмету в м Тростянець. Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідка — це 82-мм мінометна міна. На неї натрапив місцевий житель в лісосмузі на відстані 3 км від житлових будинків. На місці виявлення вибухонебезпечного предмета виставлено охорону та надана заявка на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни).

Рятувальники попереджають: роботи по вилученню та знешкодженню боєприпасів часів минулих воєн можуть проводити тільки піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути зваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки і негайно повідомити про нього в місцеві органи влади або безпосередньо в Службу порятунку «101».

maxresdefault

Пише: http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/207178

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: