У Сумському районі зупинено продаж фальсифікату горілки

Картинки по запросу фальсифікат горілки

Додатковий «приварок» до пенсії заробляв пенсіонер з Сумського району, продаючи односельцям розведений етиловий спирт. Місцевий дільничний викрив продавця «самопального» алкоголю і вилучив у нього складові та вже готову до реалізації продукцію.

Про те, що 69-річний пенсіонер продає односельцям саморобну горілку, дільничну офіцеру поліції розповіли жителі села, коли полісмен проводив обхід обслуговуємої території. Правоохоронець перевірив повідомлення, і знайшов йому підтвердження. Справді, під час огляду домоволодіння у чоловіка знайшли та вилучили 50 літрів рідини з характерними ознаками етилового спирту, та 7,5 літрів вже готового, розведеного з водою, «продукту».

За словами самого чоловіка, він придбав спирт у невідомого, котрий влітку приїздив машиною до села і пропонував всім охочим купити у нього кілька пляшок спирту. Сам же пенсіонер реалізовував саморобний алкоголь по 30 гривен за півлітрову пляшку. Вилучену рідину в ємностях вже направлено на експертне дослідження, на самого пенсіонера складено адміністративний протокол, на нього очікує сплата чималого штрафу.

Працівники поліції закликають громадян бути обачними, берегти своє здоров’я, не зловживати спиртним і не купувати «з рук» алкоголь сумнівної якості. Та повідомляти про роботу подібних «точок» за телефонами 66-77-75, 66-77-90 (050) 307-99-50 до чергової частини Сумського райвідділу поліції, або ж дільничному офіцеру поліції за місцем проживання чи до сільради

Відділ комунікації поліції в Сумській області

 

Поділитися в соціальних мережах: