Убивство 5-річного хлопчика: у резонансній справі з’явився третій підозрюваний

Під час брифінгу директора Держбюро розслідувань Романа Труби стали відомі нові деталі розслідування вбивства п’ятирічного Кирила Тлявова, який був застрелений у дворі будинку, де проживав зі старшими членами своєї сім’ї в Переяслав-Хмельницькому.

“Зараз у цій справі вже троє підозрюваних. Щойно оголошено про підозру третій особі, яка теж була присутня при стрілянині і так само стріляла”, – сказав Труба.

Як зазначив Романа Труба, слідчі ДБР наразі встановили всіх можливих причетних до вбивства дитини.

“Нами встановлені всі особи, які перебували під час хуліганської стрілянини. Там було 4 людини. 2 правоохоронці, 2 цивільні особи. Одному з цивільних якраз сьогодні було оголошено підозру. Він повнолітній”, – додав глава ДБР.

Що стосується будь-яких нових деталей щодо інших фігурантів справи, Труба не дав ніяких коментарів через незакінчені слідчі дії.

Із заяви директора ДБР стало відомо, що третя особа, яка підозрюється у вищевказаному злочині вже поінформована про підозру за статтею про “вчинення хуліганських дій із застосуванням вогнепальної зброї” і вже вручено клопотання про взяття підозрюваного під варту.

Раніше у Переяслав-Хмельницькому кілька сотень активістів та представників націоналістичних організацій провели акцію протесту з вимогою звільнити все керівництво місцевого відділення поліції, оскільки, за словами активістів, вони зараз тільки відсторонені від посад, і, як заявив один з організаторів акції, “якщо вони відсторонені, то скоро можуть бути відновлені на посаді”.

Інформаційне агентство ASPI 

Поділитися в соціальних мережах: