В Охтирці украли кришки від люків

Чоловіки завантажили 5 кришок від каналізаційних люків у салон автівки і вже транспортували їх до найближчого металоприймальника, коли на легковик із занадто низькою посадкою звернули увагу працівники поліції.

Знаходячись на чергуванні, поліцейські групи реагування патрульної поліції побачили автомобіль ВАЗ-21115, що рухався по дорозі. Увагу правоохоронців привернула підозріло низька посадка машини — з першого погляду стало зрозуміло, що в ній перевозиться щось дуже важке.

«Працівники поліції вирішили перевірити транспортний засіб, і при огляді салону побачили 5 кришок від каналізаційних люків,- коментує Руслан Кладько, начальник Охтирського відділу поліції. — На питання поліцейських про їх походження жоден з трьох присутніх в автомобілі чоловіків нічого путнього пояснити не зміг».

Чоловіків для подальшого встановлення обставин події запросили  до відділу поліції та опитали. З‘ясувалось, що вони місцеві жителі, найстаршому – 37 років, його товаришам – 31 та 32 роки.

Наразі металеві вироби вилучені. За фактом крадіжки вже відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України. Трійці приятелів загрожує до трьох років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах: