В Шосткинському районі кримінальний дует скоїв пограбування

ShostkaINFO_2

У Шосткинський відділ поліції звернувся 56-річний приватний підприємець, який повідомив правоохоронцям, що з його столярної майстерні, в одному з сіл Шосткинського району, зникла електрична пила і дві шліфувальні машинки.

Як з’ясували поліцейські, в деревообробному приміщенні живе і доглядає за господарством товариш власника. За його словами, ввечері до нього прийшли двоє знайомих, які працюють в цій же майстерні. Чоловік з ними вживав спиртні напої після чого, вони, незважаючи на його невдоволення, забрали електроінструмент і пішли. «Вжитими оперативними заходами, нашим співробітникам вдалося встановити місцезнаходження зловмисників, — розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткінського відділу поліції. — Останні встигли продати електропилку і шліфувальну машинку, а гроші витратити на власні потреби ».

Підозрюваним 25 і 43 роки, молодший з них вже має судимість за подібний вчинок. У своє виправдання вони кажуть, що на злочин пішли через брак коштів. Зараз частину речей вилучили та повернули власнику.

Відносно вказаних осіб відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж». За скоєне їм загрожує від чотирьох до шести років позбавлення волі, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах: