В Сумах поліція вилучила зброю

Картинки по запросу оружие

В ході проведення оперативно-розшукових заходів, направлених на попередження незаконного обігу зброї, працівники Сумської поліції вилучили у жителів обласного центру три пістолети.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання 21- річного жителя міста Суми, що підозрюється у скоєнні крадіжок, працівники поліції виявили та вилучили газовий пістолет калібру 9 мм та револьвер травматичної дії «Ринг» калібру 9 мм і п’ять патронів до нього. Звідки юнак взяв зброю і з якою метою зберігав, з’ясовує слідство.

Також в Сумах поліцією було затримано 33-річного мешканця Херсонщини у якого під час поверхневого огляду виявлено і вилучено пістолет. Експертиза встановила, що вилучена річ є короткоствольною вогнепальною зброєю, переробленою зі стартового пістолету «Сталкер» і пристосована для стрільби патронами калібру 9 міліметрів. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Нагадуємо, що згідно з ч.3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності.

Громадянам, які бажають добровільно передати поліції незаконну зброю чи боєприпаси, що у них зберігаються, радимо звертатися до найближчих відділів поліції.

Поділитися в соціальних мережах: