Вбивцю 102-річної бабусі судитимуть на Сумщині

На Сумщині чоловік убив свою 102-річну бабусю. Наразі його судитимуть, повідомляє прокуратура області.

Підозрюваний проживав у одному будинку разом зі своєю матір’ю та старенькою бабусею, яка була прикута до ліжка та потребувала постійного догляду. 25 березня 2016 року Л. повернувся додому близько 1 години ночі в стані сильного алкогольного сп’яніння та ліг відпочивати. У цей час бабуся, при спробі підвестися, впала з ліжка.

Розлючений чоловік підійшов до безпорадної жінки та почав наносити їй руками та ногами численні удари по різним частинам тіла, а потім тривалий час стискав шию шнурком, на якому потерпіла носила хрестик. Все це відбувалося на очах у матері підозрюваного, якій 75 років і вона не змогла завадити сину.

Від отриманих травм старенька померла. Медики, які приїхали за викликом, констатували природню смерть 102-річної жінки. До правоохоронців звернулися родичі потерпілої, які приїхали на її похорон і побачили численні садна та синці на тілі померлої жінки. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи смерть потерпілої наступила внаслідок механічної асфіксії, окрім того, на трупі виявлено безліч тілесних ушкоджень, зокрема поломані ребра та кінцівки.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Борис Рекуненко, спочатку всю вину на себе взяла мати підозрюваного, однак проведеними слідчо-оперативними заходами зібрано достатньо доказів причетності до вбивства саме сина. За клопотанням прокуратури до підозрюваного судом застосовано запобіжний захід – взяття під варту.

Поділитися в соціальних мережах: